SZUKAJ WOLNYCH REZERWACJA ZAMKNIJ
Wybierz termin Szukaj wolnych apartamentów

Apartamenty Zdrojowa

Apartamenty Zdrojowa to unikatowa lokalizacja w skali Dzielnicy Nadmorskiej. Kompleks przy ul. Zdrojowej to łącznie 6 budynków wielorodzinnych otoczonych mnóstwem zieleni. Od najszerszej plaży w Polsce nasze apartamenty dzieli zaledwie 350 metrów. To sprawia, że Zdrojowa jest idealnym miejscem na wakacyjny wypoczynek.

Apartamenty Zdrojowa - idealny urlop jest w Twoim zasięgu

Kompleks Apartamenty Zdrojowa to nie tylko nowoczesne budynki. To także piękne tereny zielone i plac zabaw dla dzieci. Na tarasie słonecznym z fontanną można się zrelaksować i wypić kawę. Oprócz tego naszym gościom oferujemy wypożyczalnię rowerów oraz ich przechowalnię.

Wszystkie apartamenty w kompleksie Zdrojowa są całkowicie umeblowane i wyposażone w najpotrzebniejsze sprzęty. Dzięki temu podczas pobytu w Świnoujściu nie muszą się Państwo o nic martwić. W naszych apartamentach znajduje się wszystko co potrzebne do spokojnego urlopu. Dogodna lokalizacja sprawia, że nasze apartamenty są doskonałą bazą wypadową. Świnoujście i najbliższe okolice obfitują w miejsca, które trzeba zobaczyć!

Zdrojowa - apartamenty na każdą okazję

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Gości, postanowiliśmy otworzyć na terenie osiedla Zdrojowa biuro obsługi. Biuro jest czynne 7 dni w tygodniu. To pozwala nam na bieżąco reagować na Państwa zgłoszenia oraz prośby. Zachęcamy do rezerwacji apartamentów zarówno na dłuższe, urlopowe pobyty, jak i na krótkie, weekendowe wyjazdy. Chętnie odpowiemy na wszystkie Państwa pytania - telefonicznie i mailowo. Serdecznie zapraszamy do Świnoujścia!

Dodatkowo na terenie osiedla funkcjonuje biuro czynne 7 dni w tygodniu.