SZUKAJ WOLNYCH REZERWACJA ZAMKNIJ
Wybierz termin Szukaj wolnych apartamentów

Bali SPA

Jest taki rajski zakątek na mapie Świnoujścia, gdzie podczas leczniczych masaży i rytuałów balijskich Twój umysł zatonie w błogim szczęściu, a ciało w głębokim odprężeniu. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego Bali SPA.

 

Łagodzący napięcie leczniczy masaż balijski zwiększa krążenie krwi przy jednoczesnym zmniejszeniu napięcia mięśniowego i zmęczenia. W Rondo Wellness & SPA masaże wykonują rodowite Balijki: Lastri oraz Luh Enik.


 
  


Leczniczy masaż balijski – to wywodzącą się z wysp Bali i Jawy technika masażu mająca na celu doprowadzenia organizmu człowieka do całkowitej harmonii na poziomie duszy i ciała. Wykorzystywane połączenie starożytnych metod rodem z Chin i Indii : aromaterapii, akupresury, ajurwedy i refleksologii wspomaga leczenie i zapobieganie wielu schorzeniom. Terapeuta wykonuje szereg technik: uciskania, rozcierania, rozciągania, opukiwania i gładzenia , rozluźniając przy tym napięte mięśnie oraz wprowadzając masowaną osobę w spokojny, relaksujący nastrój. gdzie klasyczne metody masażu są nieefektywne. Masaż balijski poprawia krążenia krwi i limfy, uwalnia od stresu, reguluje napięcie mięśni, poprawia samopoczucie, Jest on szczególnie polecany dla osób spędzających dużo czasu w pracy w jednej pozycji,  przy leczeniu migren, bezsenności oraz stanów depresyjnych.

 

Leczniczy hawajski masaż Lomi – Lomi – kolebką masażu Masaż Lomi Lomi są Hawaje. Jest również nazywany masażem „kochających rąk”. Terapeuta w sposób harmonijny i zgodny z rytmem hawajskiej muzyki masuje osobę poddającą się masażowi, stosując odpowiedni nacisk przedramion. Wykonuje bardzo płynne, miękkie i harmonijne ruchy, poruszając się w rytmie tańca „hula” – to hawajski taniec zawierający w sobie istotę życia, przepełniony pięknem, mocą dotyku i miłości. Terapeutyczne działanie masażu polega na tym, że doskonale rozluźnia mięśnie i ścięgna, poprawia ruchomość stawów. Reguluje pracę układu nerwowego, przez co pozwala osiągnąć uczucie wewnętrznej równowagi. Koi nerwy, usuwa negatywne emocje, łagodzi niepokój, wycisza złe myśli. Likwiduje stres. Pielęgnuje i odżywia skórę. Przynosi ulgę w bólu – zmniejsza bóle mięśniowe, migrenowe i bóle kręgosłupa. Pobudza krążenie i metabolizm.

 

Leczniczy japoński masaż Shiatsu - czyli dosłownie „ucisk palcem” to technika, w której za pomocą kciuków i dłoni uciska się określone obszary ciała w celu eliminacji zaburzeń, zmniejszenia dolegliwości oraz ogólnej poprawy stanu zdrowia. Często nazywany jest akupunkturą bez igły, czy też akupresurą. Stosowany jest jako masaż relaksacyjny, regeneracyjny i leczniczy. Zalecany jest m.in. u osób cierpiących na bóle pleców, bóle głowy, choroby reumatyczne, nerwobóle, sztywność karku, a także problemy trawienne, zaburzenia snu, przewlekły stres czy depresję. Zdaniem specjalistów, japoński masaż pozytywnie wpływa na układ krążenia, usprawnia funkcjonowanie układu nerwowego oraz narządów wewnętrznych – serca, wątroby, żołądka, płuc i jelit. Pomaga zwiększać ruchomość stawów. redukuje bóle kręgosłupa i pozostałych części ciała.

 

Leczniczy tajski masaż - polega on na połączeniu ze sobą techniki akupresury, refleksologii oraz jogi. Masażowi poddawane jest całe ciało, skutkiem czego nie tylko znika całe napięcie mięśniowe, ale i relaksujemy się pod względem naszej psychiki. Uśmierza ból towarzyszący wielu dolegliwościom: usuwa powstałe usztywnienia mięśni, stawów i ścięgien, usuwa przykurcze, niweluje napięcia, wpływa na poprawę pamięci, likwiduje migreny. Działa odstresowująco na cały organizm.

 

Leczniczy refleksologiczny masaż stóp - jest niezwykle skuteczną formą leczniczego masażu stóp. Obejmuje m.in. masaż podeszwy, grzbietu stopy, palców, kostek, łydek, okolic kolana. Poprzez działanie na strefy refleksologiczne stóp, masaż ten wspomaga odtruwanie organizmu z toksyn, poprawia sen, usuwa uczucie "ciężkich nóg". Wpływa również na procesy trawienne, system hormonalny, gruczoły limfatyczne i centralny system nerwowy. Poprawia stan ogólny organizmu. Masaż tych punktów wywołuje reakcje, które następują na zasadzie odruchowej w układzie nerwowym i energetycznym człowieka. Masując je pobudzamy do pracy cały nasz organizm. W ten sposób uaktywniany jest proces samoleczenia organizmu i jego powrót do naturalnej równowagi fizjologicznej (homeostazy).
 

ZAPRASZAMY DO UMÓWIENIA WIZYTY: +48 604 832 162 LUB BEZPOŚREDNIO W BIURZE
WE INVITE YOU TO ARRANGE AN APPOINTMENT: +48 604 832 162 OR DIRECTLY AT THE OFFICE
WIR LADEN SIE EIN, EINEN TERMIN ZU VEREINBAREN: +48 604 832 162 ODER DIREKT IM BÜRO